Mida kanda käterasva peitmiseks

Kandke poolläbipaistvast või pitsist kangast varrukatega pluuse

Pits ja poolläbipaistvad varrukad eneil on tavaliselt lai istuvus ja need ei “kleepu” käte külge. See loob optiline illusioon mis muudab käed peenemaks kui nad on. Lisaks on need väga šikid ja annavad teie välimusele stiilse õhu.

Vältige õhukeste rihmadega pluuse

Vältige õhukeste rihmadega pluuse, kuna tpõletada liigset käterasva. Kuid see ei tähenda, et peate varrukateta särkidele “hüvasti” ütlema. Otse vastupidi! Valige laiade rihmadega topid ja teil ei teki probleeme!

Ütle jah asümmeetrilistele toppidele

Asümmeetrilised pluusid on suurepärane valik, kuna need “lõikavad” ja need muudavad käed saledamaks. Eriti kui disain jätab ühe õla katmata, on see teie riietusele väga eriline ja atraktiivne puudutus.

Eelista 3/4 varrukatega pluuse

3/4 varrukad on parim liitlane käte rasva varjamiseks. Peale selle, et see on meelitav ja annab teie välimusele naiselikuma puudutuse, nad keskenduvad ka puuviljadele.

Kandke V-kaelusega toppe

Pöörake tähelepanu oma näole ja dekolteepiirkonnale V-kaelusega pluusidega.Nii juhid tähelepanu kätelt eemale ja suunad selle mujale.

Kanna kaelakeed

Nagu kõrvarõngad, tõmbab iga kaelakee, mis on julge ja pilkupüüdev, tähelepanu teie näole! The avaldus kaelakee see on viimaste aastate üks suurimaid trende ja naised, kellel on rohkem käterasva, peaksid sellest maksimumi võtma!

Allikas: brightside.me

Loading...
Nouandja